استارتگ

nfc چیست؟

دنیای مدرن روز به روز در حال گسترش است.  nfc یا همان (near field communication) روش ارتباطی جدید برای برقراری ارتباط بین دو دستگاه که دارای فناوری nfc هست میباشند. 

دستگاه هایی که از این فناوری استفاده میکنند

بسیاری از گوشی ها و تبلت ها و سایر دستگاه ها به فناوری nfc  مجهز هستند شما میتوانید به راحتی در تنظیمات گوشی خود و با وارد کردن کلمه nfc در قسمت جستجو از داشتن آن مطمئن شوید در صورت غیر فعال بودنش خودتان فعالش کنید. 

نحوه کاربرد آن

مشابه بلوتوث و وای فای و سایر سیگنال های بیسیم  که بر اساس ارسال اطلاعات از طریق امواج رادیویی عمل می کنند. البته میدان عملکردی nfc از امواج رادیویی کمتر است. 

کجا کاربرد دارد

با nfc می توان پول انتقال داد ، انواع عملیات های پرداختی و همچنین انتقالات ارز دیجیتال را انجام داد ، نمایش و بازکردن لینک ها مانند کارت ویزیت ، کارت واکسن و سایر کارت ها . همچنین از این فناوری امروزه برای باز کردن درب هتل و استفاده هایی دیگر مانند بلیط اتوبوس و مترو و کلیه کارهای مشابه استفاده می شود. فناوری nfc به زودی جای خود را در خدمات عمومی کشورمان پررنگ تر خواهد کرد

استارتگ

نقش استارتگ

مادر استارتگ برای شما این امکان را فراهم کرده ایم تا با فناوری nfc خود را به دیگران معرفی کنید و به روز باشید.
در سایت ما انواع تگ ها را برای پشت موبایل آماده کردیم که میتوانید برای مشاهده تمامی طرح ها به لینک فروشگاه مراجعه نمایید

برو
1
پشتبانی
سلام دوست من
من اینجام برام بنویس